Dla Narzeczonych

Kursy dla pary młodej i rodziny. Choreografia pierwszego tańca.

Zajęcia grupowe dla narzeczonych. Pierwszy taniec weselny.

Praktyczne podejście do tańca w parach – kurs przyspieszony dla par przygotowujących się do wesela. Pierwszy taniec weselny

6 spotkań po 90min. Najbliższy termin kursu 25 marca, w sobotę o godzinie 18:00 – 19:30.
Więcej szczegółów pod nr telefonu: 603-75-72-75

Podstawy najbardziej praktycznych tańców: Walc Angielski, Walczyk, Discofox (Dwa na Jeden), Rumba w stylu Bolero (rozliczenie amerykańskie). Z naszych obserwacji wynika że to są najczęściej powtarzające się tematy na pierwszy taniec, jak i najczęściej wykorzystywane tańce podczas przyjęcia weselnego.

Podczas kursu wprowadzamy między innymi kilka prostych elementów pokazowych które można wykorzystać w układaniu choreografii pierwszego tańca. Omawiamy też strategie tańczenia z osobami bez formalnego doświadczenia tanecznego.

Kurs ten jest dużo bardziej intensywny niż typowy kurs tańca towarzyskiego. Ułożyliśmy go z myślą o parach, które w ostatnich miesiącach przed ślubem będąc bardzo zabiegane muszą liczyć się z czasem. Kurs skupia się tylko na najbardziej praktycznych tańcach i figurach, celowo wyselekcjonowanych aby w minimum czasu przygotować parę do tańczenia na weselu. Kurs uwzględnia też informacje niezbędne parze narzeczonych do wyboru pierwszego tańca i podjęcia decyzji z nim związanych.

Koszt 400zł / parę za 6 spotkań po 90min.

wejście na pojedyncze zajęcia – 55zł / osobę
wejście na 2 kolejne zajęcia – 100zł / osobę
wejście na 3 kolejne zajęcia – 135zł / osobę
wejście na 4 kolejne zajęcia – 160zł / osobę
wejście na 5 kolejnych zajęć – 180zł / osobę
wejście na 6 kolejnych zajęć – 200zł / osobę